Niedrogie kosmetyki - jak zredukować ceny ich zakupu
Drogie Kobiety, ten wpis jest tylko dla Was. Dzień w dzień używamy różnego stylu kosmetyki. Rano aby przygotować zaspaną twarz do wyjścia z lokalu mieszkalnego. Podczas dnia korygujemy w wolnych chwilach makijaż, a wieczorem dbamy o całe nasze ciało.

Tyle zabiegów wymaga dużej liczby kosmetyków, które na niewszczęcie kosztują sporo pieniędzy.

Lecz jesteśmy w stanie znacznie obniżyć koszt naszych używek. Pierwszym sposobem jest zastąpienie markowych kosmetyków ich naturalnymi odpowiednikami. Kosztowne szampony do włosów jesteśmy w stanie zastąpić mydłem Aleppo, które ma właściwości anty łupieżowe. Oprócz tego wspomaga rośnięcie włosów na głowie. Takie mydło Aleppo, które można kupić do 20 zł pozwoli nam kurację na długie tygodnie. Odpowiadający mu szampon na tydzień. Cena takiego szamponu to podobny rząd cenowy. Więc na 1-wszy rzut oka widać, że Aleppo jest w stanie dać oszczędność rzędu 100 zł miesięcznie.

Drugi sposób, który należy dołączyć do oszczędzania to kupno kosmetyków w Internecie. Markowe towary można nabyć niemało taniej w sklepach On-Line. A jeżeli zdecydujemy się na naturalne preparaty tj.: olej arganowy czy mydło sandałowe to jesteśmy w stanie uzyskać jeszcze większe oszczędności. Na serwisach aukcyjnych nie ma już takich okazji jak poprzednio, dlatego warto użyć wyszukiwarki Bing, która pozwoli nam wyszukanie sklepów on-line sprzedających takie towary.
Grupując te wymienione wyżej sposoby jesteśmy w stanie oszczędzić na produktach kosmetycznych mniej więcej 200 zł miesięcznie.
Niedrogie kosmetyki - jak zredukować ceny ich zakupu
Menu